Реконструкція

Як захистити залізобетонні конструкції і відновити будівлю

Будинки із залізобетонних конструкцій, як правило, стійкі і мають великий термін експлуатації. Ці будівлі широко поширені в нашій країні, завдяки надійності і зручності. Якщо на вашому об’єкті раптом трапилася неприємність і залізобетонні конструкції дали тріщину, почали руйнуватися, або ж на них з’явилися інші проблеми, є два шляхи їх вирішення:

  1. Заміна бетонних виробів.
  2. Армування і штукатурка проблемних зон за допомогою сухих будівельних сумішей.

І в першому і в другому випадку, ви можете придбати у нас все потрібні вам матеріали.

Причини руйнування залізобетонних конструкцій

Як би ви не хотіли захистити будівлю від руйнування, зробити це буде дуже складно. Тому що головною причиною цих процесів, є погодні умови. Дощ, сніг, перепади температур, підвищена вологість, спека, сонячні промені – всі ці фактори поступово впливають на поверхню ЗБВ і викликають корозію на них. Взаємодія таких фізичних і хімічних факторів пов’язаних з навколишнім середовищем, може дуже сильно руйнувати стіни. Звичайно, можна заздалегідь покрити поверхню блоків спеціальним складом, але це справа дорога і не просте в реалізації. Найчастіше, поверхня будівлі після будівлі не обробляють і в результаті бетонні блоки необхідно реконструювати.

Методи реконструкції пошкоджених місць

Якщо ви вирішуєте просто замінити пошкоджені бетонні конструкції, то вам буде необхідно, як можна більш обережно видалити старий блок, зачистити і прибрати залишки старого розчину. Після проведення всіх необхідних процедур, потрібно максимально акуратно помістити блок на місце старого і обробити спеціальними сумішами навколо, максимум уваги, приділяючи швах.

Другий варіант поновлення старої стіни полягає в тому, що вибоїни, пошкоджені місця і тріщини, сануючих спеціальними сухими будівельними сумішами. У цьому випадку, пошкоджене місце ретельно зачищають, вимивають або видувають з нього пил, обробляють ґрунтовкою, для того щоб суміш краще проникла в поверхню і обережно наносять шпаклівку. Після забивання пошкоджених зон, їм дають добре висохнути і при необхідності процедуру санування повторюють знову.

Переваги сухих сумішей

Наша компанія реалізує сухі суміші в великому асортименті. Ми можемо продати вам як стартову так і фінішну шпаклівку, церезит, цемент та інше. Реалізована нами продукція володіє такими якостями як:

  • Надійність.
  • Висока якість.
  • Безпека для тварин і людей.
  • Використання тільки натуральних компонентів.
  • Відмінно застигає.
  • Хороші теплоізоляційні властивості.
  • І інші.

Сухі суміші слід використовувати відповідно до інструкції, вони добре закладають щілини і відмінно тримають тепло. Наші суміші, не руйнуються водою і підходять для штукатурки всієї стіни. В асортименті є також суміші для декорування фасадів, які не тільки додадуть вашому будинку естетично приємний зовнішній вигляд, а й також захистять вас від холоду, підвищеної вологості і так далі.

Придбати  будівельні сухі суміші ви можете в будь-який час в нашому інтернет-магазині. Ми швидко оформимо замовлення і доставимо вам його в будь-яку точку Києва.

Якщо ж вам потрібно змінити бетонні вироби в Києві або області, ми доставимо бетонну конструкцію за вказаною вами адресою.

Наші ціни є доступними, а якість виробів дуже високим. Для того, щоб зробити замовлення, необхідно всього декількох хвилин. На будь-які питання вам із задоволенням відповість наш консультант.