Будівництво

При зведенні будинків і споруд житлового, адміністративного або промислового призначення, після проведення всіх етапів проектування, потрібно задуматися про те, які закупити будматеріали. На сьогоднішньому ринку продукції, є кілька видів будматеріалів, кожен з яких має свої плюси і мінуси. Давайте детально розберемося в цьому питанні.

Використання цегли

Такий матеріал як цегла, вже давно використовується в будівництві. Він може бути з різного матеріалу, і виготовлений різними способами. Давайте розберемося в його достоїнства і недоліки:

  • Мінуси. У будівництві використовується цегла чотирьох видів – облицювальний, керамічний, силікатний і гіперпрессованний. Головним недоліком будь-якого з видів цегли, є їх розмір. Для нашого клімату, товщина стін з цегли повинна бути близько 2,5 цегли, тоді як на практиці будують в 52 сантиметри. Щоб зробити стіни з хорошою теплоізоляцією, потрібно застосовувати додаткові матеріали і утеплювати будинок.
  • Плюси. Якщо ви вирішите купити цеглу для будівництва, майте на увазі, що він відмінно поглинає вологу. Термін експлуатації будинку з цегли, при постійному опаленні, може досягати сотні років. Цей матеріал дешево коштує і купити цеглу в Києві не складає ніяких труднощів. Це екологічно чистий матеріал, цегла, ціна якого невелика, ще й повністю безпечний.

В цілому, цей матеріал вічна класика в будівництві і завжди його використання виправдане.

Застосування керамоблоков ніж добре і погано?

Досить новий будматеріал керамоблок, вже став досить популярним серед будівельних фірм. Звичайно, він має свої сильні і слабкі сторони, про які, ми і поговоримо:

  • Переваги – завдяки тому, що керамоблоки більше цегли в кілька разів, будівництво з їх використанням відбувається набагато швидше. Пазогребенева форма, забезпечує міцну стиковку блоків один з одним. Має низьку теплопровідність за рахунок порожнеч. Мають невелику вагу і знижують загальний тиск будівлі на грунт. Пожежобезпечний. Виготовляється з природної сировини, екологічний, не шкодить ні людям, ні тваринам, ні навколишньому середовищу.
  • Недоліки – керамічний блок нелегко транспортувати через їх форми і розміру. Слід захищати споруду від попадання вологи, так як керамблок добре вбирає вологу і це впливає на його морозостійкість. Матеріал має гарну теплоізоляцією, але рекомендується уважно стежити за товщиною стін, для помірної кліматичної зони така товщина може становити до 50 см.

Цей сучасний матеріал, добре застосуємо при будівництві багатоповерхівок навіть без установки «скелета» із залізобетону або сталі.

Які плюси і мінуси у газобетонних блоків?

Серед сучасних будівельних матеріалів газобетонні блоки займають свою нішу і мають своїх шанувальників. Вони зручні і функціональні. Давайте розберемося докладніше в їх достоїнства і недоліки.

  • Плюси – мають низьку теплопровідність і забезпечують відмінні теплоізоляційні властивості будівлі. газобетонні блоки, ціна яких низька, забезпечують будівництва маленьку вартість і дають можливість заощадити для інших цілей. Пожежобезпечний. Дозволяє будувати будинки будь-якої конфігурації, зручний в застосуванні і безпечний.
  • Мінуси – будівля обов’язково потрібно штукатурити або обробляти поверху матеріалом, який добре захистить його від вологи. На газобетонних блоках можуть з’явитися тріщини, досить небезпечні для всієї будівлі.

В цілому, тільки вам вирішувати чи купувати блоки газобетону для будівництва.

Слід сказати, що кожен з видів будматеріалів, про які ми розповіли, може застосовуватися в будівництві. Наскільки успішно – залежить від конкретного технічного завдання і вашого вірного вибору.