Цегла

Уся цегла поділяється на два основних види: лицьова та будівельна.

Лицьову цеглу зазвичай використовують для облицювання фасадів будівель. У будівництві вона виконує переважно декоративну та захисну функції.Зараз популярною на будівництвах Києва й інших міст є цегла червоного кольору, світлих відтінків (солом’яного, білого, персикового та коричневих кольорів). Купити цеглу в Києві, необхідну для облицювання будівлі рекомендується відразу однією партією і при кладці поперемінно чергувати елементи з декількох піддонів. Це дозволить забезпечити однорідність кольору стін. На нашому сайті представлена також вогнетривка цегла. Всі види цегли можна купити за доступною ціною, а також замовити цеглу з доставкою до об’єкта.

Будівельна цегла поділяється на повнотілу та пустотілу.

Повнотіла. Це один з різновидів будівельної цегли (марки М100 – М250), що в основному використовується для зведення фундаментів, цоколів, підвальних приміщень, зовнішніх і внутрішніх стін, колон та стовпів. Вогнетривку цеглу можна застосовувати для кладки камінів, печей, труб. Рифлена рядова цегла служить для будівництва стін і перегородок під штукатурку. Марка міцності цегли має бути тим вища, чим вище навантаження застосовується на будівельну конструкцію. Ціна цегли може змінюватись відповідно до її марки, актуальну ціну можна дізнатись у наших менеджерів, телефони вказані у розділі контакти

Пустотіла. Дану цеглу використовують у будівництві внутрішніх та зовнішніх стін, здебільшого в малоповерхових будинках, конструкціях з невеликим експлуатаційним навантаженням. Даний вид цегли відрізняється хорошими звуко- і теплоізоляційними властивостями. Для фундаментів, підвалів і цоколів цей тип цегли використовувати заборонено, оскільки в порожнинах може замерзати вода, що призводить до руйнування та деформації кладки і конструкції в цілому. Отвори в цьому типі матеріалу можуть бути квадратними, прямокутними та овальними. Щоб при кладці цього виду цегли отвори не заповнювалися розчином, використовуються суміші з підвищеною в’язкістю.

Чому вигідно звертатись в компанію “Укрпрофторг”? У нас вартість цегли є максимально вигідною для забудовників, оскільки ми є топ-дилером провідних виробників.

Оцените!

Залишити коментар